+31-682-055-881
info@job-partners.eu

Home

EuropeLife Group

O NAS

Misją firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług personalnych na terenie całej Europy (Niemcy, Holandia, Anglia). Firma stawia na najwyższe wartości: rzetelność, jakość wykonywanej pracy (przez siebie i swoich pracowników), zaufanie i elastyczność. Wkrótce po powstaniu firma stała się synonimem wiarygodności i wysokiego profesjonalizmu oraz zyskuje lojalnych klientów w całej UE. Job-Partners dostarcza wykwalifikowanych pracowników do pracy w budownictwie, przemyśle maszynowym, rolnictwie i motoryzacji. Firma gwarantuje, że Twoje projekty będą realizowane przez wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonają świetną robotę i dostarczą wyniki w uzgodnionym terminie.

NASZE USŁUGI

Job-Partners może zaoferować Ci swoje usługi personalne. To przede wszystkim wybór najbardziej odpowiednich zawodów w budownictwie, inżynierii, rolnictwie i przemyśle motoryzacyjnym.
Kolejną oferowaną usługą jest rekrutacja, czyli wyszukiwanie najbardziej odpowiednich kandydatów na dane stanowisko. Podczas rekrutacji firma ściśle przestrzega wymagań i życzeń klienta. Wybrani kandydaci przechodzą procedurę rekrutacji online, którą organizuje agencja lub sam klient. Najlepszy kandydat zostaje wówczas pracownikiem klienta.
Job-Partners działa na terenie całej UE i zapewnia kompleksowe i dodatkowe usługi w zakresie zarządzania i utrzymania.

NASZA OFERTA


Obecnie posiadamy kilkadziesiąt ofert w takich krajach jak: Niemcy, Holandia, Anglia.
Oferta wynagrodzenia waha się od 10,5 do 21 euro

Szukamy:

  • Pracownik linii produkcyjnej,
  • Pracownicy szklarni (zbiory, podlewanie, sprzątanie),
  • Pracownicy magazynu (kompletacja zamówień, pakowanie, sortowanie),
  • Operator wózka widłowego,
  • Opieka nad dziećmi, pielęgniarki (za zgodą i bez pozwolenia),
  • Modelki, aktorki (agencje modelek).

pl_PLPolish