O NÁS

 Posláním firmy je poskytování kvalitních personálních služeb na území celé evropy (Německo, Nizozemsko, Anglie). Firma klade důraz na nejvyšší hodnoty: spolehlivost, kvalitu odvedené práce (své i svých zaměstnanců), důvěru a flexibilitu. Společnost se záhy po svém založení stala synonymem důvěryhodnosti a vysoké profesionality a získává si své věrné klienty v celé EU . Společnost Job-Partners se zabývá dodáváním kvalifikovaných zaměstnanců na práce v oblasti stavebnictví, strojírenství , zemědělství a automobilového průmyslu. Firma zaručuje, že se vašich projektů ujmou kvalitní pracovníci, kteří odvedou vynikající práci a výsledky odevzdají v dohodnutém termínu.

NAŠE SLUŽBY

Společnost Job-Partners vám může nabídnout své personální služby. Jedná se zejména o výběr nejvhodnějších pracovní pozice ve stavebnictví, strojírenství , zemědělství a automobilovém průmyslu.

Další nabízenou službou je recruiting, tedy vyhledávání nejvhodnějších kandidátů na danou pozici. Při recruitingu se firma striktně drží požadavků a přání klienta. Vybraní kandidáti absolvují online přijímací řízení, které je organizované agenturou nebo samotným klientem. Nejlepší kandidát se posléze stává zaměstnancem klienta.

Společnost Job-Partners působí po celém území EU a zabývá se komplexními a doplňkovými službami správy a údržby .

NAŠE NABÍDKA

V současné době máme několik desítek nabídek v zemích jako: Německo, Nizozemsko, Anglie.

Nabídka platů se pohybuje od 10,5 € do 21 €

Hledáme:
* Pracovník výrobní linky,
* Pracovníci ve skleníku (sklizeň, zalévání, čištění),
* Zaměstnanci skladu ( kompletace objednávky, balení, třídění ) ,
* Řidič vysokozdvižného vozíku,
* Hlídání dětí, zdravotní sestry ( s povolením i bez něj) ,
* Modelky, herečky ( modelingové agentury ).